Apple Watch Ultra GPS + Cellular, 49mm Titanium Case with Yellow Ocean Band

 • Výrobci Apple
 • Kód výrobku: apple-watchultra49mmoceanyellow
 • Distribuce: EU
 • Záruka: 24 měsícú
 • Dostupnost: Na skladě
Cena s DPH:
 • 19 790,00 Kč

POPIS PRODUKTU

Chytré hodinky Apple Watch Ultra mají displej se špičkovým jasem 2 000 nitů, až 36hodinovou výdrží, precizním GPS a úžasnou odolností.

*** Momentálně nemáme upřesněn datum dodání, prosím sledujte nás online i nadále, dostupnost budeme aktualizovat. Vzhledem k omezené dostupnosti tohoto zboží si společnost Electro World s.r.o. vyhrazuje právo omezit množství prodaného zboží na jednoho zákazníka na jeden kus. ***

Větší a jasnější displej

Apple Watch Ultra mají odolné 49mm titanové pouzdro, přesnou 2frekvenční GPS a výdrž baterie až 36 hodin. Velký, 1,92" Always-on OLED displej se špičkovým jasem 2 000 nitů zajišťuje skvělou viditelnost i na přímém slunečním světle. Větší displej poskytuje více prostoru pro tréninkové ukazatele a ciferníky plné užitečných informací. Ciferník Wayfinder s nočním režimem má integrovaný kompas a prostor pro 8 komplikací. Otočením korunky se aktivuje noční režim a barva se změní na červenou.

Zdravotní funkce

Apple Watch Ultra jsou nabité funkcemi, které vám pomohou sledovat váš zdravotní stav. Novinkou je funkce, která dokáže zjistit, zda došlo k dopravní nehodě, a automaticky zavolat záchranáře, předat dispečerům vaši polohu a upozornit vaše nouzové kontakty. Aplikace EKG dokáže pomocí snímače srdeční frekvence zaznamenat srdeční tep a rytmus a odhalit známky fibrilace síní, což je forma nepravidelného rytmu. Na abnormálně rychlý nebo pomalý srdeční tep budete varováni upozorněním. Můžete také zjistit kvalitu svého spánku a dobu, po kterou jste spali v REM, základním a hlubokém spánku. Inovativní tepelný senzor zajišťuje pokročilé monitorování cyklu. Pomocí snímače hladiny kyslíku v krvi získáte informace o své celkové kondici.

Praktické ovládání

Boční tlačítko, které je umístěno pod korunkou, slouží k přístupu k bezpečnostním funkcím. Podržením zahájíte tísňové SOS volání, zobrazíte zdravotní ID nebo zapnete sirénu o hlasitosti 86 dB. Nové tlačítko Akce na levé straně si můžete přizpůsobit podle svých představ a použít jej k ovládání cvičení, označení trasového bodu v kompasu nebo spuštění ponoru. Aktivujete-li si speciální mobilní tarif u podporovaného místního operátora, hodinky vám umožní přijímat hovory, zprávy nebo streamovat hudbu, aniž byste museli nosit telefon u sebe.

Dosáhněte pokroku ve sportu

Nové ukazatele a zobrazení v aplikaci Cvičení vám poskytnou všechny informace, které potřebujete k dosažení a překonání svých osobních rekordů. Větší displej umožňuje zobrazit až 6 ukazatelů najednou. Získejte přehled o intenzitě tréninku pomocí zón srdečního tepu. Tréninkové zóny se vypočítávají automaticky na základě osobních zdravotních údajů, nebo je můžete vytvořit ručně. Přidejte na displej informace o délce kroku, době kontaktu se zemí a vertikální oscilaci, abyste získali lepší představu o efektivitě svého běhu.

Vše připraveno pro náročné podmínky

Apple Watch Ultra mají stupeň odolnosti proti prachu IP6X, splňují vojenskou normu MIL-STD 810H a normu voděodolnosti ISO 22810. Titanové pouzdro hodinek kombinuje nízkou hmotnost s vysokou houževnatostí a odolností proti korozi. Zvýšené okraje pouzdra chrání ploché safírové sklíčko před poškrábáním a nárazy. Zvětšená digitální korunka a vystouplé boční tlačítko usnadňují ovládání v rukavicích.

Potápění do hloubky 40 metrů

Hodinky jsou vybaveny novým hloubkoměrem a certifikací EN13319 - mezinárodně uznávanou normou pro potápěčské příslušenství. Aplikace Oceanic+ přináší spolehlivý potápěčský počítač na vaše zápěstí. Je určen pro rekreační přístrojové potápění a freediving do hloubky 40 metrů a obsahuje všechny klíčové funkce, které potápěči potřebují. Aplikace Hloubka je ideální pro šnorchlování nebo jiné nenáročné aktivity. Zobrazuje čas, aktuální hloubku, teplotu vody, dobu strávenou pod vodou a maximální dosaženou hloubku.

Doplňující informace

 1. Apple Watch Ultra jsou voděodolné do 100 metrů podle normy ISO 22810. Dají se používat při rekreačním přístrojovém potápění (s kompatibilní aplikací jiného vývojáře z App Storu) do 40 metrů a při vysokorychlostních vodních sportech. Apple Watch Ultra by se neměly používat při potápění do větších hloubek než 40 metrů. Voděodolnost není trvalá a může se postupem času snížit. Další informace najdete na stránce support.apple.com/cs-cz/HT205000.
 2. Všechny údaje o výdrži baterie vycházejí z následujícího používání: 180 kontrol času, 180 oznámení, 90 minut používání aplikací a 60 minut cvičení s přehráváním hudby z Apple Watch přes Bluetooth za dobu 36 hodin; používání Apple Watch Ultra (GPS + Cellular) zahrnuje celkem 8 hodin připojení k LTE a 28 hodin připojení k iPhonu přes Bluetooth v průběhu 36hodinového testu. Testy provedl Apple v srpnu 2022 s předprodukčními Apple Watch Ultra (GPS + Cellular) spárovanými s iPhonem; všechna zařízení se testovala s předprodukčním softwarem. Výdrž baterie závisí na používání, konfiguraci, mobilní síti, síle signálu a mnoha dalších faktorech; skutečné výsledky se budou lišit.
 3. Připojení k mobilní síti vyžaduje mobilní tarif. O podrobnostech se informujte u svého operátora. Připojení závisí na dostupnosti sítě. Seznam podporovaných operátorů najdete na stránce apple.com/cz/watch/cellular. Další pokyny k nastavení naleznete v článku support.apple.com/cs-cz/HT207578.
 4. Testováno proti následujícím specifikacím normy: nadmořská výška, vysoká teplota, nízká teplota, teplotní šok, ponoření, zmrazení s rozmrazením, náraz a vibrace.
 5. Apple Watch Ultra jsou odolné proti prachu podle specifikace IP6X.
 6. Tísňové SOS volání vyžaduje mobilní připojení nebo nastavené Wi-Fi hovory s internetovým připojením na Apple Watch nebo na iPhonu poblíž.
 7. Tvrzení o výdrži baterie na několikadenní dobrodružství vychází z následujícího používání v režimu nízké spotřeby a s cvičením nastaveným na méně časté měření srdečního tepu a příjem GPS (funkce bude brzy k dispozici): 15 hodin cvičení, víc než 600 kontrol času, 35 minut používání aplikací, 3 minuty hovoru a 15 hodin sledování spánku za dobu 60 hodin; používání Apple Watch Ultra (GPS + Cellular) zahrnuje připojení k LTE podle potřeby a 5 hodin připojení k iPhonu přes Bluetooth v průběhu 60hodinového testu. Testy provedl Apple v srpnu 2022 s předprodukčními Apple Watch Ultra (GPS + Cellular) spárovanými s iPhonem; všechna zařízení se testovala s předprodukčním softwarem. Výdrž baterie závisí na používání, konfiguraci, mobilní síti, síle signálu a mnoha dalších faktorech; skutečné výsledky se budou lišit.
 8. Velmi nízké teploty můžou mít vliv na výdrž baterie a výkon.
 9. Oceanic+ vyžaduje předplatné. Aplikace je k dispozici v App Storu. Vždycky dodržujte bezpečnostní zásady potápění, potápějte se s doprovodem a se sekundárním zařízením.
 10.  Funkce snímání teploty není zdravotnický prostředek a není určená k použití při lékařské diagnostice nebo léčbě ani k žádnému jinému zdravotnickému účelu.
 11.  Aplikace Sledování cyklu se nesmí používat jako forma antikoncepce. Data z aplikace Sledování cyklu se nesmí používat ke stanovování diagnózy zdravotních problémů.
 12.  Aplikace EKG je k dispozici na Apple Watch Series 4 a novějších (kromě Apple Watch SE) s nejnovější verzí iOS a watchOS. Podrobnosti o kompatibilitě najdete na apple.com/cz/watch. Aplikace EKG není určena pro osoby, kterým ještě nebylo 22 let. Aplikace EKG na Apple Watch dokáže vygenerovat EKG podobné 1svodovému elektrokardiogramu.
 13.  Oznámení o nepravidelném rytmu vyžadují nejnovější verze watchOS a iOS. Nejsou určena pro osoby, kterým ještě nebylo 22 let nebo kterým už byla diagnostikována fibrilace síní.
 14.  Měření z aplikace Saturace kyslíkem nejsou určena ke zdravotnickým účelům včetně samo diagnózy a konzultací s lékařem. Slouží pouze k udržování obecného přehledu o zdraví a kondici.
 15.  Apple Music vyžaduje předplatné.
 16.  Apple Pay není k dispozici na všech trzích. Seznam zemí a oblastí s podporou Apple Pay najdete na support.apple.com/cs-cz/HT207957.
 17.  Apple Watch Series 8 a Apple Watch SE jsou voděodolné do hloubky 50 metrů podle normy ISO 22810:2010. To znamená, že se dají používat u hladiny, například při plavání v bazénu nebo v moři. Neměly by se ale používat při přístrojovém potápění, vodním lyžování a jiných aktivitách, při kterých se dostanou do kontaktu s rychle se pohybující vodou nebo do větších hloubek. Voděodolnost není trvalá a může se postupem času snížit. Další informace najdeš na stránce support.apple.com/cs-cz/HT205000. Series 8 jsou taky odolné proti prachu podle certifikace IP6X.
 18.  Apple Watch Ultra (Cellular), Apple Watch Series 8 (GPS + Cellular) a Apple Watch SE (GPS + Cellular) můžou k tísňovému SOS volání použít mobilní připojení. Apple Watch bez mobilního připojení potřebují k tísňovému SOS volání, aby byl v dosahu iPhone. Pokud iPhone není v dosahu, musí být Apple Watch připojené ke známé Wi‑Fi síti a musí na nich být nastaveny Wi-Fi hovory.
 19.  Mezinárodní tísňové volání vyžaduje model Apple Watch Ultra (Cellular), Apple Watch Series 8 (GPS + Cellular), Apple Watch Series 7 (GPS + Cellular) nebo Apple Watch SE (GPS + Cellular). Seznam podporovaných zemí a oblastí najdete na apple.com/cz/watchos/feature-availability.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce záznam trasy, měření tempa, měření vzdálenosti, měření rychlosti, výpočet kalorií, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjeníAno

Fyzické vlastnosti a barva

Barvatitan
Barva řemínkužlutá
Barva hodinektitan

Konektivita

Bluetooth Ano
NFC Ano
Nabíjení z USBNe

Display/Grafika

Dotyková obrazovkaAno
ZobrazeníOLED

Další vlastnosti

ZnačkaApple
Smart Ano
VoděodolnýAno
VodotěsnýNe
Určené propánské, unisex
Slot na SIMNe

Obsah balení

Obsah baleníNabíjecí kabel

Operační systém

Poskytovaný OS watchOS
Podporovaný OSiOS

Paměť

Slot pro paměťovou kartu Ne

Datové uložiště

Kapacita 32 GB

Další parametry

Funkce záznam trasy, měření tempa, měření vzdálenosti, měření rychlosti, výpočet kalorií, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Aktivitachůze, yoga, badminton, plavání, veslování, cyklistika, fitness, turistika, golf, běh, lyžování
TelefonováníHodinkami přes spárovaný telefon
Typ nabíjenídock
Vodovzdornostvoděodolný
Materiál řemínkusilikon
Hudební přehrávač Ano
Solární nabíjeníNe

Baterie

Výdrž baterie1.5 Dny

Materiál

Materiál těla hodinektitan

Funkce

Bezdrátové nabíjeníAno

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze