Samsung Galaxy S9 G960F 64GB Dual Sim Black

Dárek k objednávce: Magnetický držák do auta

  • Výrobci Samsung
  • Kód výrobku: sam-g960dualblack
  • Distribuce: EU
  • Záruka: 24 měsícú
  • Dostupnost: Na skladě
  • 11 600,00 Kč


Popis produktu


Další krok v evoluci fotoaparátu

Zachytí jasné fotografie plné živých barev bez ohledu na světelné podmínky v okolí. A i ten nejrychlejší pohyb zaznamená bez rozmazání. Seznamte se s novou definicí fotoaparátu v podobě mobilního telefonu Samsung Galaxy S9. Díky variabilní cloně automaticky zvolí jednu ze dvou hodnot světelnosti, která vyhovuje množství světla v okolí. Možnost manuálního nastavení vám však samozřejmě zůstává. Bez ohledu na vámi zvolený způsob fotografování se na principu nic nemění. Za slunečného dne pořídíte perfektní snímky se zúženou clonou, ve tmě se clona naopak rozšíří a díky hodnotě světelnosti f/1,5 a citlivému 12Mpx snímači získáte ostré a jasné fotografie bez šumu i na půlnoční procházce.

Zpomalí čas, znásobí zábavu

Zpomalené záběry s rychlostí 240 snímků za sekundu jsou dnes standardem, Samsung Galaxy S9 však jde mnohem dál. V superzpomaleném režimu pořídíte při natáčení videa až 20 segmentů v 960 snímcích za sekundu. Nemusíte však spoléhat na manuální zachycení zpomalených scén. Galaxy S9 umí superzpomalený režim aktivovat i automaticky prostřednictvím senzoru pohybu. Jednoduše ho zapněte a telefon sám spustí nahrávání videa v okamžiku, kdy před fotoaparátem detekuje rychlou akci. Při jakémkoliv způsobu natáčení videa s Galaxy S9 pak platí jednoduchá rovnice – čím zpomalenější, tím zábavnější.

Váš avatar v rozšířené realitě

Vytvořte si své virtuální dvojče. Využijte 8Mpx přední fotoaparát Galaxy S9 přesně tak, jako byste chtěli pořídit veselé selfie. Jen tentokrát přidejte krok s vytvořením animovaného avataru – a vaše 3D alter ego je na světě. O tom, jestli bude vaší věrnou kopií, nebo zda svůj vzhled přikrášlíte, rozhodujete pouze vy sami. Stejně tak si zvolíte způsob použití. Nechejte 3D dvojče následovat své pohyby zachyťte vlastní emoce nebo si z něj vytvořte sadu vlastních emoji pro použití v různých komunikátorech. Se svými blízkými budete pomocí Galaxy S9 nyní komunikovat mnohem zábavnějším způsobem.

Stereo reproduktory pro jedinečnou atmosféru

Objevte novou dimenzi zvuku chytrých telefonů. Stereo reproduktory smartphonu Samsung Galaxy S9 v kombinaci s technologií Dolby Atmos poskytují vyšší úroveň zážitku z poslechu, než na jakou jste byli u mobilních zařízení zvyklí. Bohatšího podání tónů dosahují díky kalibraci, na které se podíleli audio experti ze společnosti AKG. Takže můžete poslouchat oblíbené skladby ve vysoké kvalitě a až 1,4krát hlasitější než u dřívějších telefonů řady Galaxy. Technologie prostorového zvuku Dolby Atmos promění sledování filmů na pohlcující zážitek srovnatelný s moderním audiosystémem bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Překlad jediným pohledem

Galaxy S9 se stane vaším praktickým společníkem při poznávání světa. Jeho jedinečný fotoaparát totiž v sobě obsahuje i chytrého asistenta jménem Bixby. Cizojazyčná menu v restauraci nebo nicneříkající cedule u cesty vás s Bixby už nijak nezaskočí. Stačí totiž spustit fotoaparát a dostat text v cizí řeči do záběru. Bixby ho v reálném čase přeloží do vámi zvoleného jazyka. Takže se obejdete bez instalace překladačů nebo vyhledávání v online slovnících. A nemusíte ani jezdit za hranice, protože stejně spolehlivě vám Bixby pomůže i s překladem kancelářských dokumentů.

Inteligentní identifikace uživatele

Samsung Galaxy S9 je vybaven systémem identifikace vašeho obličeje, při odemykání telefonu se však pouze na něj nespoléhá. Inteligentně ho doplňuje skenerem oční duhovky. Kombinované prvky obou systémů pak volí podle okolního prostředí a osvětlení tak, aby byla aktivace vašeho smartphonu nejen spolehlivá, ale také okamžitá. Kromě své duhovky tváře můžete samozřejmě využít i další způsoby odemčení telefonu. Vedle čtečky otisků, která je díky novému umístění na zadní straně telefonu vždy na dosah vašich prstů, máte k dispozici například klasický kód PIN, heslo nebo odemykání pomocí nakresleného znaku.

Člen rozsáhlé rodiny

Chytrý telefon Galaxy S9 je nejnovějším přírůstkem do rodiny inovativních produktů společnosti Samsung. Pokročilé technologie použité při jeho vývoji se tedy neomezují pouze na jeho samostatný výkon, ale umožňují i snadnou spolupráci s dalšími zařízeními. Pomocí účtu Samsung získáte možnost rychlé synchronizace obsahu napříč různými přístroji. Nezáleží, co na displeji svého smartphonu sledujete nebo na čem pracujete. Díky bezproblémové konektivitě a spolupráci produktů Samsung si stejný obsah zobrazíte například ve svém tabletu nebo na obrazovce televizoru.

Vyšší úroveň vizuálního zážitku

Při konstrukci Samsung Galaxy S9 byl ničím nerušený uživatelský zážitek naprostou prioritou. Tento přístup se zrcadlí nejen v ergonomickém designu smartphonu, ale také v jeho Infinity displeji. Ten zabírá 83,2 procenta přední strany telefonu a nechává vyniknout sledovaný vizuální obsah. Video a fotografie vám zobrazí až v rozlišení Quad HD+ a v rozsáhlém podání s úhlopříčkou 5,8 palce. Obrazovku dosahující až za okraje telefonu navíc doplňují zmenšené rámečky, které navzdory své minimalistické konstrukci skrývají i snímač oční duhovky.

Transformace ve stolní počítač

Mobilní telefon se hodí na každodenní práci vyžadující pohotovost, rychlost a možnost použití takřka kdykoliv. Stolní počítače pak poskytují jiné výhody, jako je například rozsáhlejší pracovní plocha a pohodlnější práce s textovými dokumenty nebo při úpravě fotografií a videa. Díky Galaxy S9 a samostatně prodávané podložce DeX Pad od společnosti Samsung se tyto výhody spojují ve vysoce praktické kombinaci. Stačí telefon položit na DeX Pad, zapojit obrazovku a můžete pracovat tak, jak jste zvyklí z vlastní kanceláře nebo pracovny.

Obsah balení: telefon, cestovní nabíječka, datový kabel, stereofonní headset AKG, náhradní gumičky pro headset, nástroj na vybírání SIM karty, USB konektor, Micro USB redukce, uživatelská příručka


Parametry produktu


Základní parametry

iÚhlopříčka: 5,8 "
iPoskytovaný OS: Android
iOperační paměť RAM: 4 GB
iKapacita: 64 GB
iRozlišení displeje: 2960x1440


Další vlastnosti

Značka: Samsung
Voděodolný: Ano


Display/Grafika

iÚhlopříčka: 5,8 "
iTyp displeje: super Amoled
iRozlišení displeje: 2960x1440


Konektivita

Verze Bluetooth: 5.0
Wi-Fi standardy: 802.11ac
iNFC: Ano


Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 8,5 mm
Výška: 147,7 mm
Délka: 68,7 mm
Hmotnost: 163 g


Operační systém

Verze operač.sys.: Android 8.0
iPoskytovaný OS: Android


Funkce

iGPS: Ano


Procesor

Typ procesoru: Exynos
iFrekvence procesoru: 2,7 GHz
iPočet jader procesoru: 8


Mobilní sítě

i4G / LTE: Ano
iPodpora Dual SIM: Ano
iTyp SIM karty: nano sim


Paměť

iOperační paměť RAM: 4 GB
iSlot pro paměťovou kartu: Ano
Kompat.paměť.karty: micro SD


Baterie

Kapacita baterie: 3000 mAh


Datové uložiště

iKapacita: 64 GB


Fotoaparát

iPřední fotoaparát: Ano
Rozlišení hl.fotoaparátu: 12 Mpx
iRozlišení před.fotoaparátu: 8 Mpx
iMax.počet snímků za sek.: 960 FPS


Rádio

FM rádio: Ne


Video

iMax.rozliš.videa: 3840x2160


Blesk

Vestavěný blesk: Ano
Typ blesku: LED


Další parametry

Konektor: USB-C

Základní údaje
Stav Nový
Záruka 24 měsíců
Distribuce EU
Operační systém Android
Paměť 64gb

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Podobné výrobky